B32922H3154M
EPCOSEPCOS
B32922H3154M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32922H3154M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD
lomakkeissa: B32922H3154M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32922H3154M: n tekniset tiedot
Osa numero B32922H3154M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118546 pcs Tietolomake B32922H3154M.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Sarja B32922
Arvioinnit AEC-Q200, X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7027
B32922H3154M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.15µF