B32923J3684K
EPCOSEPCOS
B32923J3684K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32923J3684K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
lomakkeissa: B32923J3684K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32923J3684K: n tekniset tiedot
Osa numero B32923J3684K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72573 pcs Tietolomake B32923J3684K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Sarja B32923
Arvioinnit AEC-Q200, X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7039
B32923J3684K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.807" (20.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.68µF