B33331V7126J080
EPCOSEPCOS
B33331V7126J080 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B33331V7126J080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 12UF 5% 460VAC RADIAL
lomakkeissa: B33331V7126J080.pdf
  • Viesti
B33331V7126J080: n tekniset tiedot
Osa numero B33331V7126J080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 5% 460VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13919 pcs Tietolomake B33331V7126J080.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 460V
Toleranssi ±5% päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Koko / Dimension 1.594" Dia (40.50mm) Sarja B33331V
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 495-77219
B33331V7126J 80
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.638" (67.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 12µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 12µF Sovellukset General Purpose