B37830R0150K021
Tuote-esittely
Osa numero: B37830R0150K021
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ARRAY 15PF 25V NP0 0504
lomakkeissa: B37830R0150K021.pdf
  • Viesti
B37830R0150K021: n tekniset tiedot
Osa numero B37830R0150K021 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ARRAY 15PF 25V NP0 0504 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3209 pcs Tietolomake B37830R0150K021.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) Dielectric Material Ceramic
Yksityiskohtainen kuvaus 15pF Isolated Capacitor 2 Array 25V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) Circuit Type Isolated
kapasitanssi 15pF