B37872K1223K070
EPCOSEPCOS
B37872K1223K070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B37872K1223K070
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
lomakkeissa: B37872K1223K070.pdf
  • Viesti
B37872K1223K070: n tekniset tiedot
Osa numero B37872K1223K070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2827 pcs Tietolomake B37872K1223K070.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja B37872K
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 0.022µF Sovellukset General Purpose