B37923K5000B860
EPCOSEPCOS
B37923K5000B860 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B37923K5000B860
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.8PF 50V C0H 0402
lomakkeissa: B37923K5000B860.pdf
  • Viesti
B37923K5000B860: n tekniset tiedot
Osa numero B37923K5000B860 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.8PF 50V C0H 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3465 pcs Tietolomake B37923K5000B860.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±0.1pF
Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm) lämpötila kerroin C0H
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja B37923K
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Q, Low Loss Yksityiskohtainen kuvaus 0.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0H 0402 (1005 Metric)
kapasitanssi 0.8pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency