B37950K2223K062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B37950K2223K062
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210
lomakkeissa: B37950K2223K062.pdf
  • Viesti
B37950K2223K062: n tekniset tiedot
Osa numero B37950K2223K062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.022UF 200V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4883 pcs Tietolomake B37950K2223K062.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja B37950K
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet B37950K2223K 62
B37950K2223K62
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.022µF