B37981F1102K059
EPCOSEPCOS
B37981F1102K059 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B37981F1102K059
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
lomakkeissa: B37981F1102K059.pdf
  • Viesti
B37981F1102K059: n tekniset tiedot
Osa numero B37981F1102K059 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4810 pcs Tietolomake B37981F1102K059.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Sarja B37981F
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B37981F1102K 59
B37981F1102K59
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial kapasitanssi 1000pF