B37981M1682K000
EPCOSEPCOS
B37981M1682K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B37981M1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL
lomakkeissa: B37981M1682K000.pdf
  • Viesti
B37981M1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B37981M1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6883 pcs Tietolomake B37981M1682K000.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Sarja B37981M