B41002A2227M
Tuote-esittely
Osa numero: B41002A2227M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: B41002A2227M.pdf
  • Viesti
B41002A2227M: n tekniset tiedot
Osa numero B41002A2227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6936 pcs Tietolomake B41002A2227M.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B41002 Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 156mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41002A2227M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF