B41044A3477M
Tuote-esittely
Osa numero: B41044A3477M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41044A3477M.pdf
  • Viesti
B41044A3477M: n tekniset tiedot
Osa numero B41044A3477M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6435 pcs Tietolomake B41044A3477M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B41044 Ripple Current @ Low Frequency 337.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41044A3477M000
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 140 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose