B41044A5337M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41044A5337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: B41044A5337M.pdf
  • Viesti
B41044A5337M: n tekniset tiedot
Osa numero B41044A5337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6480 pcs Tietolomake B41044A5337M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41044 Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41044A5337M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 100 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF