B41044A7226M
Tuote-esittely
Osa numero: B41044A7226M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: B41044A7226M.pdf
  • Viesti
B41044A7226M: n tekniset tiedot
Osa numero B41044A7226M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3426 pcs Tietolomake B41044A7226M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja B41044 Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41044A7226M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 700 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF