B41231A568M
Tuote-esittely
Osa numero: B41231A568M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
lomakkeissa: B41231A568M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B41231A568M: n tekniset tiedot
Osa numero B41231A568M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32038 pcs Tietolomake B41231A568M.pdf
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B41231 Ripple Current @ Low Frequency 5.91A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B41231A 568M
B41231A0568M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose