B41231B7189M
EPCOSEPCOS
B41231B7189M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41231B7189M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP
lomakkeissa: B41231B7189M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
B41231B7189M: n tekniset tiedot
Osa numero B41231B7189M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37799 pcs Tietolomake B41231B7189M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja B41231 Ripple Current @ Low Frequency 6.46A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B41231B7189M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 18000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 18000µF Sovellukset General Purpose