B41252A3339M
EPCOSEPCOS
B41252A3339M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41252A3339M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
lomakkeissa: B41252A3339M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B41252A3339M: n tekniset tiedot
Osa numero B41252A3339M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57619 pcs Tietolomake B41252A3339M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Sarja B41252 Ripple Current @ Low Frequency 4.26A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B41252A3339M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33000µF Sovellukset General Purpose