B41252A4828M
EPCOSEPCOS
B41252A4828M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41252A4828M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP
lomakkeissa: B41252A4828M.pdf
  • Viesti
B41252A4828M: n tekniset tiedot
Osa numero B41252A4828M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146557 pcs Tietolomake B41252A4828M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.14A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B41252A4828M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8200µF Sovellukset General Purpose