B41252A5568M
EPCOSEPCOS
B41252A5568M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41252A5568M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP
lomakkeissa: B41252A5568M.pdf
  • Viesti
B41252A5568M: n tekniset tiedot
Osa numero B41252A5568M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117261 pcs Tietolomake B41252A5568M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B41252 Ripple Current @ Low Frequency 1.98A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B41252A5568M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose