B41252B7109M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B41252B7109M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41252B7109M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
lomakkeissa: B41252B7109M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B41252B7109M: n tekniset tiedot
Osa numero B41252B7109M Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36804 pcs Tietolomake B41252B7109M.pdf
Toleranssi 10000µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B41252
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 35V Pakkaus / Case -
Muut nimet 495-6177
B41252B7109M-ND
B41252B7109M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 3.38A @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero B41252B7109M
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) Laajennettu kuvaus 10000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C