B41252C7568M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41252C7568M067
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP-IN
lomakkeissa: B41252C7568M067.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B41252C7568M067: n tekniset tiedot
Osa numero B41252C7568M067 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 67802 pcs Tietolomake B41252C7568M067.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.43A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B41252C7568M 67
B41252C7568M67
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 5600µF