B41458B4100M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41458B4100M000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
lomakkeissa: B41458B4100M000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
  • Viesti
B41458B4100M000: n tekniset tiedot
Osa numero B41458B4100M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5556 pcs Tietolomake B41458B4100M000.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.032" Dia (51.60mm)
Sarja B41458 Ripple Current @ Low Frequency 14A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B41458B4100M
B41458B4100M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 8.2 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 100000µF