B41550A7100Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41550A7100Q000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100000UF 40V SCREW
lomakkeissa: B41550A7100Q000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
  • Viesti
B41550A7100Q000: n tekniset tiedot
Osa numero B41550A7100Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1136 pcs Tietolomake B41550A7100Q000.pdf
Jännite - Rated 40V Toleranssi -10%, +30%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm)
Sarja B41550 Ripple Current @ Low Frequency 26A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B41550A7100Q
B41550A7100Q-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 6 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100000µF