B41605A258M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41605A258M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2500UF 20% 55V SNAP
lomakkeissa: B41605A258M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B41605A258M2: n tekniset tiedot
Osa numero B41605A258M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2500UF 20% 55V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25530 pcs Tietolomake B41605A258M2.pdf
Jännite - Rated 55V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B41605 Ripple Current @ High Frequency 6.4A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B41605A 258M 2
B41605A0258M002
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 31 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2500µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 2500µF Sovellukset Automotive