B41827B7337M
Tuote-esittely
Osa numero: B41827B7337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% RADIAL
lomakkeissa: B41827B7337M.pdf
  • Viesti
B41827B7337M: n tekniset tiedot
Osa numero B41827B7337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5270 pcs Tietolomake B41827B7337M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41827 Ripple Current @ Low Frequency 495mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41827B7337M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose