B41828A8335M
Tuote-esittely
Osa numero: B41828A8335M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41828A8335M.pdf
  • Viesti
B41828A8335M: n tekniset tiedot
Osa numero B41828A8335M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3822 pcs Tietolomake B41828A8335M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41828 Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41828A8335M000
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.3µF