B41828A9474M
Tuote-esittely
Osa numero: B41828A9474M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: B41828A9474M.pdf
  • Viesti
B41828A9474M: n tekniset tiedot
Osa numero B41828A9474M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4709 pcs Tietolomake B41828A9474M.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja B41828 Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41828A9474M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose