B41858C0397M004
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C0397M004
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RADIAL
lomakkeissa:
  • Viesti
B41858C0397M004: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C0397M004 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3266 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 80V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.309A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 121 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 324 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 324 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF