B41858C5227M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C5227M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: B41858C5227M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
B41858C5227M: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C5227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 489659 pcs Tietolomake B41858C5227M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C5227M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 274 mOhm @ 10kHz Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset Automotive