B41858C8108M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C8108M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41858C8108M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2400 pcs
  • Viesti
B41858C8108M: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C8108M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76847 pcs Tietolomake B41858C8108M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 2.092A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C8108M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 49 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 54 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 54 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF