B41858C8337M8
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C8337M8
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41858C8337M8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
B41858C8337M8: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C8337M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 160706 pcs Tietolomake B41858C8337M8.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 876mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C8337M008 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 153 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 169 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 169 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF