B41858C8826M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C8826M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41858C8826M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B41858C8826M: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C8826M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 429588 pcs Tietolomake B41858C8826M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41858 Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41858C8826M000
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF
Sovellukset Automotive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B41858C8687M004
B41858C8687M004
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM RADIAL
Varastossa: 3231 pcs
ladata: B41858C8687M004.pdf
RFQ
B41858C8826M8
B41858C8826M8
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL