B41858C9397M9
EPCOSEPCOS
B41858C9397M9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C9397M9
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: B41858C9397M9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41858C9397M9: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C9397M9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77912 pcs Tietolomake B41858C9397M9.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.907A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C9397M009 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 68 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 72 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF