B41858D6827M
Tuote-esittely
Osa numero: B41858D6827M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: B41858D6827M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41858D6827M: n tekniset tiedot
Osa numero B41858D6827M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96982 pcs Tietolomake B41858D6827M.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858D6827M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 46 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF
Sovellukset Automotive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B41858D6108M9
B41858D6108M9
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 106791 pcs
ladata: B41858D6108M9.pdf
RFQ
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 70641 pcs
ladata: B41858D5478M9.pdf
RFQ
B41858D6827M9
B41858D6827M9
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL