B41868W4337M
EPCOSEPCOS
B41868W4337M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41868W4337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41868W4337M.pdf
  • Viesti
B41868W4337M: n tekniset tiedot
Osa numero B41868W4337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6124 pcs Tietolomake B41868W4337M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41868 Ripple Current @ High Frequency 426mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41868W4337M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 208 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 228 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 228 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 330µF