B41868W7158M
Tuote-esittely
Osa numero: B41868W7158M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: B41868W7158M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
B41868W7158M: n tekniset tiedot
Osa numero B41868W7158M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57970 pcs Tietolomake B41868W7158M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41868 Ripple Current @ High Frequency 1.861A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41868W7158M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 39 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 41 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapasitanssi 1500µF