B41888C3129M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41888C3129M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41888C3129M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B41888C3129M: n tekniset tiedot
Osa numero B41888C3129M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42629 pcs Tietolomake B41888C3129M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41888 Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41888C3129M000
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 12000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 12000µF