B41888C5128M
Tuote-esittely
Osa numero: B41888C5128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: B41888C5128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
  • Viesti
B41888C5128M: n tekniset tiedot
Osa numero B41888C5128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133143 pcs Tietolomake B41888C5128M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41888 Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41888C5128M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 39 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 41 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1200µF