B41888C8227M
EPCOSEPCOS
B41888C8227M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41888C8227M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41888C8227M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
B41888C8227M: n tekniset tiedot
Osa numero B41888C8227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 250320 pcs Tietolomake B41888C8227M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41888 Ripple Current @ High Frequency 644mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41888C8227M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 180 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 199 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 199 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF