B41889A2108M
Tuote-esittely
Osa numero: B41889A2108M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: B41889A2108M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B41889A2108M: n tekniset tiedot
Osa numero B41889A2108M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 556084 pcs Tietolomake B41889A2108M.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41889 Ripple Current @ High Frequency 1.54A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41889A2108M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 360 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 360 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose