B41890A5337M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41890A5337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: B41890A5337M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B41890A5337M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890A5337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 206332 pcs Tietolomake B41890A5337M.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 965mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890A5337M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 138 mOhm @ 10kHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 138 mOhm @ 10kHz
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose