B41890A6397M
Tuote-esittely
Osa numero: B41890A6397M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: B41890A6397M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41890A6397M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890A6397M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 145969 pcs Tietolomake B41890A6397M.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890A6397M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 43 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 52 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 52 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF