B41895C6128M
Tuote-esittely
Osa numero: B41895C6128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: B41895C6128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
  • Viesti
B41895C6128M: n tekniset tiedot
Osa numero B41895C6128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61472 pcs Tietolomake B41895C6128M.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41895 Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41895C6128M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 24 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 1200µF