B41896C8476M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41896C8476M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41896C8476M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B41896C8476M: n tekniset tiedot
Osa numero B41896C8476M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 382692 pcs Tietolomake B41896C8476M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41896 Ripple Current @ High Frequency 297mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41896C8476M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 711 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 4.031 Ohm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.031 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 47µF