B43082F2105M
Tuote-esittely
Osa numero: B43082F2105M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: B43082F2105M.pdf
  • Viesti
B43082F2105M: n tekniset tiedot
Osa numero B43082F2105M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5072 pcs Tietolomake B43082F2105M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B43082 Ripple Current @ High Frequency 18mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1µF