B43088F2106M
Tuote-esittely
Osa numero: B43088F2106M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: B43088F2106M.pdf
  • Viesti
B43088F2106M: n tekniset tiedot
Osa numero B43088F2106M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5019 pcs Tietolomake B43088F2106M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B43088 Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43088F2106M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose