B43231A107M
EPCOSEPCOS
B43231A107M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43231A107M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP
lomakkeissa: B43231A107M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B43231A107M: n tekniset tiedot
Osa numero B43231A107M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70133 pcs Tietolomake B43231A107M.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B43231 Ripple Current @ Low Frequency 680mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43231A 107M
B43231A0107M000
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose