B43231A2128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43231A2128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43231A2128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43231A2128M: n tekniset tiedot
Osa numero B43231A2128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27046 pcs Tietolomake B43231A2128M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43231 Ripple Current @ Low Frequency 3.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.41A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43231A2128M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF