B43231C5277M
Tuote-esittely
Osa numero: B43231C5277M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% SNAP
lomakkeissa:
  • Viesti
B43231C5277M: n tekniset tiedot
Osa numero B43231C5277M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28257 pcs Tietolomake
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B43231
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43231C5277M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose