B43231F2397M
Tuote-esittely
Osa numero: B43231F2397M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
lomakkeissa: B43231F2397M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B43231F2397M: n tekniset tiedot
Osa numero B43231F2397M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54872 pcs Tietolomake B43231F2397M.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Sarja B43231 Ripple Current @ Low Frequency 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.62A @ 20kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43231F2397M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 390µF