B43305C2108M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B43305C2108M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
lomakkeissa: B43305C2108M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B43305C2108M: n tekniset tiedot
Osa numero B43305C2108M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24906 pcs Tietolomake B43305C2108M.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B43305 Ripple Current @ Low Frequency 2.46A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43305C2108M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 180 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B43305C2108M67
B43305C2108M67
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Varastossa: 22108 pcs
ladata: B43305C2108M67.pdf
RFQ
B43305C2108M80
B43305C2108M80
valmistajat: EPCOS
Varastossa: 22706 pcs
ladata: B43305C2108M80.pdf
RFQ
B43305B9827M87
B43305B9827M87
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
ladata: B43305B9827M87.pdf
B43305C2108M62
B43305C2108M62
ladata: B43305C2108M62.pdf
B43305B9827M60
B43305B9827M60
ladata: B43305B9827M60.pdf
B43305B9827M82
B43305B9827M82
ladata: B43305B9827M82.pdf
B43305C2108M60
B43305C2108M60
ladata: B43305C2108M60.pdf
B43305B9827M62
B43305B9827M62
ladata: B43305B9827M62.pdf
B43305C2108M007
B43305C2108M007
ladata: B43305C2108M007.pdf
B43305C2108M82
B43305C2108M82
ladata: B43305C2108M82.pdf
B43305B9827M67
B43305B9827M67
ladata: B43305B9827M67.pdf
B43305B9827M80
B43305B9827M80
ladata: B43305B9827M80.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna